Aveflor

2022

IMG-20221103-WA0006

Aveflor reprezentoval české špičkové firmy na veletrhu ve Frankfurtu

V rámci české oficiální účasti na veletrhu CPHI ve dnech 1. – 3.11.2022 se na společném stánku představilo 13 českých vystavovatelů z chemického a farmaceutického oboru. Své výrobky a služby zde  představila také společnost Aveflor.
Celý český stánek poskytl nejen dokonalý prostor pro široké spektrum produktů a služeb, který český chemicko – farmaceutický průmysl nabízí, ale také reprezentativní zázemí
pro jednání se zákazníky a partnery. Pro zástupce společnosti Aveflor byl veletrh skvělou příležitostí potkat se se stávajícím, ale i budoucími partnery a zákazníky. Velký zájem společnost zaznamenala  nejen ze zemí EU, převážně z Francie, Itálie, Německa a Řecka, ale také například z Blízkého a Středního východu. Tento rok byly středobodem zájmu především  výrobky z řady Akutol, jako Akutol sprej, zastavovač krvácení, odstraňovač náplastí a sprej na popáleniny. Z řady Trioderm Care to pak byl Kryosprej na odstraňování bradavic, chladící pěna s Arnikou nebo nosní sprej.
Cílem společnosti je dostat tyto výrobky na zahraniční trhy, proto je tato událost pro Aveflor klíčová. Společnosti se také podařilo navázat nové kontakty s dodavateli surovin, technologií nebo obalového materiálu. Celou událost hodnotí jako úspěšnou a velice přínosnou pro její další rozvoj.
Velké poděkování patří Ministerstvu průmyslu a obchodu a Svazu chemického průmyslu za jejich podporu, organizaci a možnost být součástí stánku a projektu s podporou ČR.

 

2022_10_banner_CPHI

Aveflor míří na největší evropskou událost farmaceutického průmyslu do Frankfurtu.

Výstava CPHI je největší evropskou událostí farmaceutického průmyslu letošního roku. Proběhne ve dnech 1.-3. listopadu ve Frankfurtu a zúčastní se jí největší světoví hráči oboru. Společnost Aveflor nebude na tomto veletrhu chybět. CPHI je jedinou akcí v Evropě, která pokrývá celý dodavatelský řetězec od výzkumu a výroby až po balení a hotové výrobky. Formou třídenního setkání, vzdělávání a inovací spojí nákupčí a dodavatele z celého světa.
„CPHI je pro nás klíčovou odbornou událostí, na které představíme nejnovější technologie, inovace a projekty a v neposlední řadě naše výrobkové řady Akutol, Arpalit, Trioderm a další,“  říká ředitel společnosti Jan Zubatý. „Věříme, že díky složení našeho produktového portfolia a inovativním technologiím budeme schopni zasáhnout důležité hráče na tomto poli,“ dodává Zubatý. Jedním z důležitých cílů společnosti je oslovit nové potenciální zákazníky i distributory a rozvíjet nejen další nové spolupráce, ale i ty současné se stávajícími zákazníky.

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V AVEFLORu

Srdečně Vás zveme v sobotu 27. 8. 2022 od 13. do 16. hodin na prohlídku celé naší firmy a doprovodný program pořádaný obcí Budčeves. Budete si moci prohlídnout výrobní a skladovací prostory, administrativní zázemí i nově otvřené kanceláře v objektu č.p. 65.

Program pořádaný obcí:

  • 14.00 hodin                          Zahájeni programu pro děti
  • 14.00-15.45 hodin                 Indiánská show - program plný zábavy, tancování, soutěží  i her pro všechny děti
  • 15.45-16.15 hodin                 Poklad náčelníka Apačů
  • 16.15-17.00 hodin                 Malování na hrnečky (každý obdrží hrneček, který si ozdobí dle přání pomocí speciálních fixek)

 

Po celou dobu programu bude probíhat malování dětem na obličej a bude k dispozici skákací hrad. Pro zábavu těch větších bude připraven autodrom.

 

  • 17.30-18.30 hodin                 Hudební vystoupení pro děti (pohádkové písničky a jiné oblíbené hity)
  • 19:00 -21:00 hodin                Karel Gott Revival
  • 21:00 hodin                          Ohňostroj
  • 21:00 – 2:00 hodin                Fanda a jeho banda

 

Na návsi, před obecním úřadem, bude připraveno občerstvení.

Malé občerstvení bude připraveno i u nás na firmě, přímo u hlavního vchodu do areálu.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS !

Podpořit akci Prague City Swim a pacienty s ALS se rozhodl tým Avefloru

V sobotu 18.6.2022 se na Střeleckém ostrově v Praze konal 4. ročník akce Prague City Swim, kterou pořádá nezisková organizace Alsa na podporu pacientů s onemocněním ALS — amyotrofickou laterální sklerózou.
Dva šestičlenné týmy Avefloru poměřily na Vltavě své síly v závodech na megaboardu s dalšími týmy. „Netradiční teambuilding pro dobrou věc nám přišel jako skvělý nápad,“ říká ředitel společnosti Jan Zubatý, který se také aktivně závodu zúčastnil. „ Ačkoliv většina z nás na padleboardu nikdy nestála, plavbu po Vltavě jsme si užili. A nejen to, hlavně skvělou atmosféru celé akce a dobrý pocit, že jsme mohli pacienty s touto nemocí podpořit,“ dodává ředitel společnosti.
Na 21.6. byl stanoven světový den ALS s ohledem na období letního slunovratu – jako symbolické vyjádření k obratu a pokroku při hledání příčiny a léčby.

Amyotrofická laterální skleróza je neurologické onemocnění způsobující postupnou degeneraci buněk, které ovládají pohyblivost svalů. Nemocní přicházejí postupně o veškerý pohyb na těle, nakonec jim zůstávají pouze pohyby očí, zatímco mozek funguje normálně. Touto nevyléčitelnou nemocí trpěl například známý astrofyzik a spisovatel Steven W. Hawking, která jej na více než čtyři desetiletí upoutala na elektrické kolečkové křeslo. Lék neexistuje, známé nejsou ani příčiny onemocnění. Do pátrání po nich se v minulém roce pustili čeští vědci.

Prague City Swim - tým AVEFLORu

04/2022: Instalace nové linky Spectrum

S radostí oznamujeme našim zákazníkům a smluvním partnerům, že jsme instalovali novou automatickou plníci linku Spectrum od společnosti Imaco. Tato linka bude sloužit k plnění maloobjemových skleniček a airless dispenserů o objemech od 3 ml do 75 ml. V současné době probíhá na lince procesní kvalifikace, po nichž bude následovat validace jednotlivých procesů. Níže můžete vidět video z instalace této linky.

04/2022: Nová administrativní budova

 
Po roční rekonstrukcí se podařilo zprovoznit novou administrativní budovu, která začala sloužit jako zázemí pro obchodní a ekonomický úsek a pro úsek jištění jakosti. Nový objekt se nachází v areálu firmy a je zamýšlen jako bezbarierový. Tato rekonstrukce nám umožní i rozšíření vývojového týmu, který získal prostory ve stávající administrativní části.

Administartivní budova

321

Forbes Ideal Place

Forbes Ideal Place
 
Naše společnost se stala součástí firem sdružených ve Forbes Ideal Place. Jde o inovativní firmy, které na sobě aktivně pracují a tvoří podnikavé Česko.

20. 1. 2022: Společnost AVEFLOR má krátce před spuštěním nové fotovoltaické elektrárny (FVE)

Zdraví od AVEFLOR má zelené kořeny. Díky na míru postavené solární elektrárně s bateriovým úložištěm od ČEZ ESCO

  • Elektrárna o výkonu 150 kWp ročně vyrobí přes 150 MWh bezemisní elektřiny.
  • Ekologickou energií firma pokryje až třetinu své spotřeby, přebytky ukládá v bateriovém systému.

Snížit závislost na dodávce elektřiny ze sítě a část vlastní výroby uložit na později. Touto cestou jde česká rodinná firma AVEFLOR, a.s., osvědčený výrobce zdravotnických prostředků, veterinárních léčiv a kosmetiky. Firmě Air Plus ze skupiny ČEZ ESCO, která zvítězila ve výběrovém řízení, proto dala za úkol umístit na střeše centrálního skladu v Budčevsi na Jičínsku solární elektrárnu, která zčásti pokryje spotřebu celého areálu a případné přebytky uloží v baterii o kapacitě 134 kWh. Součástí celé instalace za 5,1 milionu korun je také společná řídicí jednotka zajišťující maximální efektivitu systému.

 

„Součástí filozofie naší společnosti je péče o životní prostředí a jeho ochrana, protože veškeré aktivity člověka je nutné poměřovat jejich dopadem na životní prostředí. Dlouhodobě proto při našem podnikání hledáme takové materiály a suroviny, které jsou neškodné nebo minimálně zatěžují životní prostředí. Dalším krokem na této cestě je naprostá redukce naší uhlíkové stopy. Výroba a spotřeba vlastní elektřiny pocházející ze sluneční energie v kombinaci s jejím ukládáním je pro nás ideálním řešením. Získanou energii využijeme k částečnému pokrytí areálové spotřeby, a ročně tak zabráníme vzniku více než 67 tun emisí CO2,“ říká zakladatel a majitel firmy AVEFLOR, a.s., Jiří Zubatý.

 

Součástí zadání byla minimalizace přetoků do distribuční sítě. Zařídí to hlavně bateriové úložiště o kapacitě 134 kWh, které umožní výrazné snížení rezervovaného příkonu pro areál. Bylo postaveno z článků Samsung SDI na technologii Li NMC vyznačující se kombinací vysoké elektrické kapacity a nízké hmotnosti - až 220 Wh/kg. Střídač od německého výrobce SMA určený pro baterii i solární elektrárnu obsahuje i společný řídící systém k maximalizaci efektivity celé instalace.

 

FVE byla spolufinancována Evropskou unií. 


Aveflor - povinná publicita
Kontaktujte specialistu
Michaela Entová
Michaela Entová
+420 493 538 559 od 8,00 hodin do 16,00 hodin
Kontaktní formulář
Máte dotaz? Volejte zdarma
800 900 283
Volejte v pracovní dny 8-16 hodin
AVEFLOR, a. s.
Budčeves 26
507 32 Kopidlno
Česká republika
+420 493 551 111
+420 493 551 057 (objednávky)

Kontaktní formulář
Avelor mapa